MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

Většinu svého profesního života jsem strávil v cestovním ruchu a ve službách na různých pozicích, které se ale vždy nějak týkaly klientského servisu. Díky těmto zkušenostem Vám dokážu pomoci v následujících oblastech (ale i v dalších souvisejících):

KOMPLEXNÍ PŘÍPRAVA CEST

Vaši cestu dokážu připravit “od á do zet”…od prvotního návrhu, přes komplexní zajištění a to zcela dle Vašich potřeb – od pouhého návrhu trasy, přes zajištění místních partnerů až po komplexní přípravu přes “spřátelenou” CK. Prvotní návrh itineráře je zdarma.

KONTAKTUJTE MĚ

Tel.: +420 724 673 778

Mail: lubosvacek@yahoo.com

 

PRŮVODCOVSKÉ SLUŽBY

Poskytuji profesionální průvodcovské služby v Asii. Vzhledem k bohatým zkušenostem a dlouholeté specializaci budou mé služby “přidanou hodnotou” navíc. Svůj výklad upravuji dle zájmů a potřeb skupiny. Reference na najdete stránkách CK, pro které provázím.

CESTOVNÍ KONZULTACE

Během své profesní kariéry se setkávám s dotazy nejrůznějšího druhu. Poskytuji cestovní konzultace na téma nejlepší doby k cestám do dané země, praktické informace, případně jen dotazy směřující k upřesnění představ. V rozumném rozsahu konzultace po mailu i telefonu poskytuji zcela bezplatně. 

PŘEDNÁŠKY, COPYWRITING

Vzhledem k mému vzdělání – různá humanitní studia se zaměřením na Asii, její kulturu, historii a náboženství a k průvodcovským zkušenostem  dokážu cestovatelské přednášky podat zajímavou formou. Totéž platí pro články a texty. Ukázkový text na dané téma zdarma. 

3 + 10 =

1